Programista Java - staż w Centrum IT

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200 Gliwice, Śląskie , PL, 44-121

Req ID 24681 Częstochowa, Gliwice, Poland

Oferta skierowana jest do osób które ukończyły studia z obszaru IT, stawiających swoje pierwsze kroki w profesjonalnym środowisku IT.

Twoje zadania:

•    Wsparcie przy tworzeniu systemów informatycznych oraz narzędzi wykorzystywanych przez zespoły produkcyjne (SCADA);
•    Programowanie obiektowe w języku Java;
•    Udział w tworzeniu i monitorowaniu baz danych i dokumentacji dla projektów;
•    Praca nad specyfikacjami i wymaganiami oraz budowanie architektury oprogramowania.

Twój profil:

•    Wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwent/ka lub student/ka ostatniego roku studiów);
•    Znajomość zasad programowania obiektowego (Java i pochodne);
•    Umiejętność pracy w zespole (mile widziane doświadczenie w pracy oparte o SCRUM) i komunikatyw-ność;
•    Dobra znajomość j. angielskiego;

Mile widziane:

•    Umiejętność pracy w Angular, SQL.
•    Ukończone projekty z wykorzystaniem języka Java oraz technologii webowych;

•    Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

•    Pracę z najnowocześniejszymi technologiami w infrastrukturze globalnej i zdobywanie praktycznego doświadczenia;
•    Atrakcyjne możliwości kariery w międzynarodowym środowisku;
•    Prywatną opiekę medyczną, platformę MyBenefit, pakiet rabatów na towary i usługi;
•    Elastyczne godziny pracy oraz koleżeńską atmosferę pracy;
•    Możliwość pracy zdalnej o czasie pandemii, po pandemii system hybrydowy (60% zdalnie, 40% w biu-rze);
•    Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na okres jednego roku;
•    Atrakcyjne wynagrodzenie - 4000 zł brutto.

Be part of our ZF team as Programista Java - staż w Centrum IT and apply now!

Contact

KACPER BORECKI

Job Segment: Developer, Java, SQL, Database, Network, Technology