What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Programista Cobot

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 68358 Częstochowa PSS Prod., Poland

Zadania:

  • Przygotowanie i testowanie oprogramowania robotów w tym robotów współpracujących
  • Konfiguracja i uruchamianie robotów przemysłowych
  • Współpraca z producentami maszyn w zakresie implementacji robotów do nowych lub istniejących procesów produkcji
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie projektowania maszyn produkcyjnych dla nowych lub istniejących procesów
  • Współpraca w ramach zespołu projektowego dla nowych linii produkcyjnych
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Koordynowanie prac nad analizą ryzyka proponowanego zrobotyzowanego rozwiązania
  • Koordynowanie prac nad przygotowaniem niezbędnych dokumentów do certyfikacji CE zrobotyzowanych stanowisk pracy
  • Koordynowanie prac nad posadowieniem robotów współpracujących i wyposażenia ich w systemy chwytakowe
  • Analiza, korekty i rozwój istniejącego oprogramowania parku maszynowego robotów współpracujących
  • Wdrażanie zmian inżynieryjnych, uruchamianie procesów, robotów, systemów wizyjnych itp.
  • Praca stacjonarna, jednozmianowa

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - automatyka, robotyka, informatyka, elektrotechnika, elektronika lub pokrewne
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem robotów
  • Znajomość programowania systemów wizyjnych
  • Znajomość programowania sterowników PLC Siemens
  • Znajomość przemysłowych standardów i protokołów komunikacyjnych
  • Znajomość dobrej praktyki inżynieryjnej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Analityczny sposób myślenia, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Otwarty umysł na współpracę oraz nowe rozwiązania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów
  • Współfinansowaną prywatną opiekę medyczną

Be part of our ZF team as Programista Cobot and apply now!

Contact

Weronika Flak

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Technical Support, Engineer, Network, Technology, Engineering