Become our next FutureStarter

Are you ready to make an impact? ZF is looking for talented individuals to join our team. As a FutureStarter, you’ll have the opportunity to shape the future of mobility. Join us and be part of something extraordinary!

Płatny Staż w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta w Zakładzie Pasów Bezpieczeństwa

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 70898 | Częstochowa PSS Prod., Poland, ZF Passive Safety Systems Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • Realizowanie wysyłek do klientów (dokumentacja handlowa),
  • Przyjmowanie i monitorowanie realizacji zamówień w systemie SAP OR9,
  • Opracowywanie danych sprzedażowych w SAP OR9,
  • Awizacja wysyłek do klientów - kontakt z klientami i spedycjami,
  • Nadzór nad obrotem opakowań dla opakowań zwrotnych do klientów i dostawców,
  • Praca z portalami B2B klientów,
  • Inne zadania wspierające logistyczną obsługę klientów i procesowanie dokumentów (faktur, kart pakowania, i in.).

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość systemu SAP OR9,
  • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i pod presją czasu,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, na czas określony (15 miesięcy),
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku,
  • Dopłata do prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość ubezpieczenia na życie w preferencyjnych warunkach,
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi.

Be part of our ZF team as Płatny Staż w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta w Zakładzie Pasów Bezpieczeństwa and apply now!

Contact

Weronika Flak

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: ERP, SAP, Network, Technology