Młodszy konstruktor (pasywne systemy bezpieczeństwa)

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 29489 Częstochowa, Poland

Zadania:

•    Udział w procesie rozwoju produktu – poduszki powietrzne;
•    Przygotowanie rysunków 2D wraz z GD&T oraz określenie wymagań, cech funkcjonalnych;
•    Współpraca przy przygotowywaniu analiz DFMEA i dokumentacji;
•    Współpraca z działem zakupów i jakości w zakresie projektowania narzędzi (linia do szycia, ramy), produkcyjności, procesu PPAP;
•    Współpraca przy ocenie i analizie wyników testów, ocena niezbędnych zmian projektowych lub innych rozwiązań w celu poprawy jakości i zmniejszenia kosztów;
•    Wsparcie i koordynacja działań produkcji oraz dostawców w zakresie odpowiedzialności produktowej.

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn;
•    Znajomość programów CAD - preferowany: Catia v5;
•    Znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych oraz norm rysunkowych;
•    Wiedza z zakresu materiałów tekstylnych wykorzystywanych w inżynierii będzie dodatkowym atutem;
•    Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
•    Umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku, umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywność.

Oferujemy:

•    Pracę w międzynarodowym środowisku;
•    Kontakt z najnowszymi technologiami branży automotive;
•    Możliwość rozwoju zawodowego;
•    Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
•    Pakiet relokacyjny;
•    Prywatną opiekę medyczną;
•    Rozbudowany pakiet socjalny.

Be part of our ZF team as Młodszy konstruktor (pasywne systemy bezpieczeństwa) and apply now!

Contact

SZYMON MUSIAŁ

(+48) 33 485 64 87

Job Segment: R&D, Network, CAD, Drafting, Research, Automotive, Technology, Engineering