Become our next FutureStarter

Are you ready to make an impact? ZF is looking for talented individuals to join our team. As a FutureStarter, you’ll have the opportunity to shape the future of mobility. Join us and be part of something extraordinary!

Młodszy Specjalista w Dziale Master Data z językiem niemieckim

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 73797 | Częstochowa, Poland, ZF Automotive Systems Poland Sp. z o.o.

Long Description

Twoje zadania:

  • Potwierdzanie danych bankowych i danych komunikacyjnych;
  • Zarządzanie danymi kont klientów i dostawców w systemach ERP;
  • Kontrola danych poprzez telefoniczną weryfikację z dostawcami i klientami.
  • Procesowanie codziennych zapytań i wniosków związanych z danymi;
  • Wsparcie migracji danych (przegląd, standaryzacja, walidacja danych);
  • Analiza i poprawa jakości danych.

Twój profil:

  • Preferowane wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • Ponadto bardzo cenimy: zaangażowanie i energię do działania, zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, rozwój zawodowy;
  • Pracę w formie hybrydowej;
  • Pakiet wdrożeniowy – pełne przeszkolenie oraz wsparcie doświadczonych managerów
  • i pracowników, którzy zadbają, byś dobrze czuł się podczas wykonywania nowo powierzonych zadań;
  • Pakiet MY Benefit: możliwość korzystania z karty sportowej, opcja zrealizowania zakupów
  • w wybranych sklepach;
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Dobrą atmosferę pracy.

Be part of our ZF team as Młodszy Specjalista w Dziale Master Data z językiem niemieckim and apply now!

Contact

Mateusz Zamora

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Network, Database, ERP, SAP, Technology, Automotive