What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Intercompany Supervisor

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 67627 Częstochowa, Poland

Obowiązki:

  • Nadzór nad zespołem ds. transakcji wewnątrzgrupowych (Intercompany) – szkolenie, motywowanie, monitorowanie i wsparcie w osiąganiu określonych standardów
  • Praca nad osiągnięciem wyższej efektywności procesów transakcyjnych
  • Zapewnienie terminowego procesowania transakcji wewnątrzgrupowych zgodnie
    z harmonogramem zamykania miesiąca/kwartału/roku
  • Monitorowanie prawidłowości wykonania zadań na każdym etapie procesu
  • Aktualizacja procesów i procedur wewnątrzgrupowych
  • Wsparcie nowych wewnętrznych transferów i zapewnienie wdrożenia standardowych procesów
  • Aktywny udział w projektach w obszarze rozrachunków wewnątrzgrupowych

Wymagane doświadczenie i umiejętności:

  • Stopień uniwersytecki (preferowany kierunek rachunkowość lub pokrewne)
  • Znajomość polityk i praktyk rachunkowości oraz znajomość systemu finansowego SAP (znajomość procesu AP i/lub AR będzie dodatkowym atutem)
  • Biegła znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Zaawansowane umiejętności w obsłudze programu MS Excel

Aplikant powinien również:

  • Posiadać silne umiejętności przywódcze i interpersonalne
  • Posiadać doskonałe zarządzanie czasem/zadaniami oraz silne umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów
  • Być w stanie efektywnie przydzielać i nadzorować pracę zespołu, podejmować logiczne i terminowe decyzje pod presją czasu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy i hybrydowy system pracy;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Pakiet MÓJ BENEFIT – możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina i teatru, zniżek na towary i usługi;
  • Przyjazną atmosferę pracy i wzajemne wsparcie.

Be part of our ZF team as Intercompany Supervisor and apply now!

Contact

Izabela Mazurkiewicz - Biçen

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Manager, Network, SAP, ERP, Management, Technology