Inżynier walidacji ADAS

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 41445 Częstochowa, Poland

Zadania:

•    Przeprowadzanie testów systemów wsparcia kierowcy w środowisku symulowanym;
•    Analiza dokumentacji projektowej pod kątem funkcjonalnym oraz wydajnościowym;
•    Projektowanie przypadków testowych w oparciu o dokumentację;
•    Implementacja testów automatycznych z języku Python;
•    Uruchamianie testów w dedykowanym środowisku testowym;
•    Raportowanie wyników oraz zidentyfikowanych problemów;
•    Rozwijanie środowiska testowego HIL oraz SIL w języku Python.

Profil:

•    Wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunki: elektronika, mechatronika, informatyka, fizyka lub pokrewne);
•    Bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego w dowolnym języku wysokopoziomowym;
•    Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze: testów, programowania lub elektroniki;

•    Znajomość magistrali komunikacyjnych stosowanych w automotive (CAN, LIN, mile widziany ETH) lub pokrewnej branży;
•    Umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym będzie dodatkowym atutem;
•    Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym;
•    Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole;
•    Gotowość do podróży służbowych (krajowych i zagranicznych).

Co oferujemy:

•    Wsparcie zespołu w przekwalifikowaniu i wdrożeniu do projektu;
•    Dostęp do nowoczesnych technologii;
•    Możliwość rozwoju kariery, międzynarodowe projekty;
•    Pakiet relokacyjny;
•    Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
•    Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej;
•    Prywatna opieka medyczna, pakiet –‘MyBenefit’;

•    Możliwość przekwalifikowania.

Be part of our ZF team as Inżynier walidacji ADAS and apply now!

Contact

Szymon Musiał

(+48) 33 485 64 87

Job Segment: R&D, Network, Research, Technology, Automotive