What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Inżynier ds. Symulacji Systemów Bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych/bocznych

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 66854 Częstochowa PSS Eng&Glob.F, Poland

Inżynier ds. symulacji systemów bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych / bocznych jest odpowiedzialny za modelowanie pasywnych systemów bezpieczeństwa (poduszek powietrznych oraz pasów bezpieczeństwa) w wirtualnym środowisku samochodu, a następnie optymalizowanie tego systemu w celu minimalizowania obrażeń pasażerów uzyskanych podczas zderzenia.

Twoje zadania:

  • Budowanie i optymalizacja wirtualnych modeli poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa;
  • Integracja w.w. modeli, pozycjonowanie manekinów oraz konfiguracja modeli crash’owych samochodów;
  • Optymalizacja systemu bezpieczeństwa zgodnie z normami prawnymi i konsumenckimi (ECE R94, FMVSS 208, EuroNCAP, USNCAP, Trias, etc.);
  • Współpraca z zespołem projektowym (przedstawianie wyników symulacji oraz rekomendowanie zmian projektowych);
  • Udział w spotkaniach z klientami (OEMs).

Twój profil:

  • Ukończone studia w obszarze mechaniki, fizyki, budownictwa, lotnictwa lub bio-mechaniki obrażeń;
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu zagadnień dynamicznych szybkozmiennych;
  • 1 rok doświadczenia w przeprowadzaniu symulacji komputerowych z wykorzystaniem MES;
  • Ugruntowana wiedza z zakresu kinematyki/dynamiki ciał wieloczłonowych (MBD) oraz MES (FEA);
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i systematyczność ;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność formułowania kompleksowych wniosków;
  • Komunikatywność i chęć do doskonalenia umiejętności.

Oferujemy:

  • 2-letnią umowę o pracę z możliwością przedłużenia;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Pracę w jednym z największych zespołów obliczeniowych w Polsce;
  • Doskonałą atmosferę oraz międzynarodowe środowisko pracy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Pakiet ubezpieczeń, prywatna opieka medyczna, wsparcie w rozwoju;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym.

Be part of our ZF team as Inżynier ds. Symulacji Systemów Bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych/bocznych and apply now!

Contact

Mateusz Zamora

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: R&D, Network, Research, Technology, Automotive