Inżynier Wtrysków

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 23319

Twój zakres obowiązków:
Nadzór nad Instalacja wtryskarek;
Uczestnictwo we wszystkich decyzjach dotyczących projektowania infrastruktury;
Ustawianie i kontrola procesu wtrysku;
Kierowanie wszystkimi aspektami związanymi w zakresie projektów rozwojowych oraz podczas fazy seryjnej w Zakładzie Produkcyjnym;
Wspieranie i doradzanie Kierownikom Projektów w kwestiach związanych z Inżynierią Produkcji;
Koordynacja i nadzór nad pracą techników;
Opracowanie planu uprzemysłowienia związanego z projektami Zakładu. Przegląd w trakcie projektu;
Prowadzenie wszystkie kwestie związane z definicją środków produkcji i kontroli, związane z opracowaniem, przeglądem i aktualizacją procesu FMEA, związane z planem kontroli, czujnością przedseryjną i zakresem produkcyjnym w zakresie projektu, a także oceną zdolności procesów w ramach projektu oraz w zakresie Zakładu;
Wsparcie w rozwiązywanie incydentów związanych z jakością w seriach w przypadku wystąpienia problemu;
Uczestnictwo w programach innowacji procesowych identyfikujących możliwości doskonalenia.

Nasze wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne);
Dobra znajomość języka angielskiego;
Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu Wtrysku lub Technologa;
Dobra znajomość programów MS Office (w szczególności MS Excel);
Umiejętność szybkiego opanowywania zagadnień technicznych;
Samodzielność i wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne;
Znajomość obsługi maszyn wtryskowych;
Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz podstaw budowy form wtryskowych;
Dyspozycyjność w podróżach służbowych w ramach wdrażanych projektów: próby form, spotkania z klientami/dostawcami.

Oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę;
Profesjonalne przeszkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia w nowe obowiązki;
Prywatną opiekę medyczną oraz szereg benefitów;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Be part of our ZF team as Inżynier Wtrysków and apply now!

Contact

MIRON PAMUŁA

Job Segment: Engineer, Technical Support, Network, Engineering, Technology