Inżynier Testów - Nowy Zakład Elektroniki

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 31893

Twoje zadania:

  • Wdrażanie zmian inżynieryjnych wyrobów, procesów i oprogramowania maszyn.
  • Optymalizacja programów w celu uzyskania oczekiwanych czasów cykli oraz współtworzenie analizy pokrycia testowego.
  • Analiza zdolności systemów pomiarowych procesów testowych oraz wskaźników FPY/PY. Śledzenie akcji zapobiegawczych i korygujących.
  • Udział w spotkaniach projektowych. Wsparcie rozwoju Systemu Jakości w zakładzie.
  • Kontakt z dostawcami maszyn i oprzyrządowania z Europy, USA i Chin. Wsparcie procesu zamówień.
  • Przygotowywanie standardów, procedur i instrukcji stanowiskowych w porozumieniu z innymi działami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektronika, mechatronika, automatyka i robotyka, inżynieria produkcji lub oprogramowania oraz pokrewne.
  • Praktyczna znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej.
  • Umiejętność korzystania z urządzeń diagnostycznych: multimetr, oscyloskop, etc.
  • Znajomość dowolnego języka programowania (C#, C , C++, VB, Python, etc.).
  • Analityczny sposób myślenia. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (w mowie i piśmie). Otwartość na podróże służbowe.
  • Doświadczenie w testowaniu elektroniki w warunkach produkcyjnych lub praca na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej. Bezpośredni kontakt z najnowszą technologią produktów.
  • Komunikację z zespołem o globalnej strukturze (Niemcy, UK, USA, Chiny).
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System benefitów oraz prywatną opiekę medyczną.

Be part of our ZF team as Inżynier Testów - Nowy Zakład Elektroniki and apply now!

Contact

MIRON PAMUŁA

Job Segment: Technical Support, Engineer, Network, Technology, Engineering