What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Inżynier Jakości w Zakładzie Poduszek Powietrznych

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 68359 Częstochowa PSS Prod., Poland

Zakres obowiązków:

  • Codzienny nadzór nad jakością procesu i produktu, udoskonalanie systemu
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i realizacja działań korygujących przy użyciu narzędzi jakościowych (8D, A3, ISHIKAWA, 5 Why)
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji jakościowej (FMEA, Plany Kontroli)
  • Monitorowanie, analiza, poprawa wskaźników jakościowych
  • Uczestniczenie w procesie wdrażania zmian (opiniowanie zmian, weryfikacja skuteczności zmian)
  • Prowadzanie analiz przyczynowo skutkowych w przypadku wystąpienia problemów jakościowych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie wprowadzania nowych wyrobów do produkcji oraz koniecznych zmian w wyrobach
  • Udział w audytach i wizytach technicznych klientów
  • Zarządzanie procesem reklamacji (zgłaszanie, analiza, weryfikacja działań)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie z branży Automotive i/lub pracy w Dziale Jakości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego (lub innego języka obcego) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacji własnej pracy oraz nadzorowania realizacji planów działań
  • Zdolność efektywnej koordynacji pracą zespołów
  • Zdolność myślenia analitycznego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie PowerPoint i Excel - analiza oraz prezentacja danych)
  • Znajomość oraz doświadczenie pracy z narzędziami jakościowymi (8D, Ishikawa, 5Why, FMEA, ...)
  • Skuteczność w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • Predyspozycje do pracy zespołowej (jako Lider zespołu)

Oferujemy:

  • Wdrożenie w tajniki jakości dla osób spoza Automotive, które chcą się przebranżowić
  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną

Be part of our ZF team as Inżynier Jakości w Zakładzie Poduszek Powietrznych and apply now!

Contact

Weronika Flak

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Network, Quality Manager, Automotive, Technology, Quality