HR Biznes Partner - Nowy Zakład Elektroniki

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 25718

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zdobyte na stanowisku związanym z obszarem HR w organizacji produkcyjnej

  • Podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Pracy i innych regulacji powiązanych z obszarem Zarządzania Zasobami Ludzkimi

  • Proaktywna postawa, inicjatywa i samodzielność w działaniu, orientacja biznesowa

  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym

  • Zdolności organizacyjne, komunikacyjne i analityczne, nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Umiejętności interpersonalne, orientacja na potrzeby pracowników

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i programów rozwojowych będzie dodatkowych atutem

  • Znajomość języka angielskiego pozwalajaca na swobodną komunikację

Twoje zadania:

  • Zapewnienie płynnej i skutecznej realizacji procesów: rekrutacji, zatrudnienia i onboardingu, wdrażanie nowych pomysłów na usprawnienie procesu

  • Aktywne wspieranie polityki szkoleń i rozwoju pracowników, udział w projektach rozwojowych, przygotowanie i realizacja szkoleń i warsztatów rozwojowych

  • Udział w kształtowaniu kultury organizacyjnej

  • Realizacja działań z zakresu Public Relations i Employer Branding oraz komunikacji wewnętrznej

  • Udział w krajowych i międzynarodowych projektach HR

  • Umiejętność zarządzania konfliktami

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System benefitów

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku

  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy

  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia

Be part of our ZF team as HR Biznes Partner - Nowy Zakład Elektroniki and apply now!

Contact

MIRON PAMUŁA

Job Segment: HR, PR, Branding, Network, Human Resources, Marketing, Technology