What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Specjalista FMEA

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 43951 Częstochowa, Poland

Twoje zadania:

  • Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będziesz pełnił funkcję moderatora FMEA (Failure Mode and Effect Analysis) w nowych i istniejących programach produktowych w naszych centrach rozwojowych w Europie;
  • Praca w globalnym zespole FMEA i wdrażanie działań zespołu do lokalnej organizacji;
  • Prowadzenie dokumentacji cyfrowej;
  • Planowanie spotkań FMEA we współpracy z właścicielami FMEA i zapewnienie stosowania właściwej metodologii FMEA;
  • Pełnienie roli pośrednika w celu przekazywania wiedzy i informacji między różnymi ośrodkami rozwoju;
  • Ocena ryzyka projektów w FMEA oraz, jeśli to konieczne, przedstawienie jej wewnętrznie lub zewnętrznie (OEM);
  • Szkolenia zespołów inżynierów w zakresie metod i konkretnego oprogramowania używanego do tworzenia FMEA.

Wymagania:

  • Stopień inżyniera mechanika lub profesjonalne przygotowanie techniczne z doświadczeniem w rozwoju produktów motoryzacyjnych;
  • Doświadczenie w metodach inżynierii narzędzia jakości, znajomość narzędzia FMEA byłaby zaletą;
  • Dobre znajomość MS Office;
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawy umowy i pracę;
  • Ubezpieczenie, opiekę medyczną, program benefitowy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Zniżki na towary i usługi;
  • Pracę w międzynarodowym zespole;
  • Pracę w systemie hybrydowym (częściowo zdalnie).

Be part of our ZF team as Specjalista FMEA and apply now!

Contact

Mateusz Zamora

Find out how we work at ZF:

Job Segment: R&D, Network, Research, Technology