Ładowanie...

Pracuj w wiodącej roli w dziedzinie innowacji motoryzacyjnych w firmie ZF,
jednym z wiodących dostawców części samochodowych na świecie.

Dołącz do Globalnego Biura Zakupów

Lokalizacja:

Częstochowa, SL, PL

Req ID 14522 |Częstochowa

Globalne Biuro Zakupów (Global Purchasing Office) zajmuje się budowaniem globalnej strategii zaopatrzenia dla zakładów ZF na całym świecie i odpowiada za zapewnienie globalnej i zrównoważonej przewagi konkurencyjnej Grupie ZF i jej dostawcom. Zatrudnia zarówno kupców jak i inżynierów modelowania kosztów w Częstochowie, Gliwicach oraz Warszawie.

Jakie będziesz mieć zadania?
• Rozpoznawanie rynków dostawców
• Gromadzenie i analiza danych na temat dostawców
• Nawiązywanie współpracy, weryfikacja zdolności dostawców itp.

Co oferujemy?
• Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o uznanej renomie;
• Możliwość 100% pracy zdalnej w czasie pandemii, a później system hybrydowy;
• Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, pakiet MY BENEFIT lub kartę sportową, system zniżek na towary i usługi;
• Pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko i różnorodne możliwości rozwoju;

Czego wymagamy?
• Wykształcenia wyższego
• Bardzo dobrej organizacji czasu i miejsca pracy
• Wysoko rozwiniętych kompetencji komunikacji i autoprezentacji
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Nie masz doświadczenia, ale chcesz postawić pierwsze kroki w obszarze zakupów? Aplikuj  i dostań się na płatny staż w ZF!

Buduj globalną strategię zaopatrzenia dla zakładów ZF na całym świecie

Be part of our ZF team as Dołącz do Globalnego Biura Zakupów and apply now!

Contact

EWA BRZUSKA