Analityk Danych

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 22642 Częstochowa, Poland

Zespół Analityki i Wizualizacji Danych z Centrum Inżynieryjnego ZF w Częstochowie poszukuje ambitnych i dociekliwych osób.

Jesteśmy częścią firmy ZF - czołowego producenta części samochodowych i systemów bezpieczeństwa. Jako firma pracujemy nad tworzeniem zaawansowanych rozwiązań dla samochodów osobowych i ciężarowych. Jeśli pasjonujesz się raportowaniem i wizualizacją danych, masz zdolności analityczne i chcesz brać udział w projektach wspierających globalną kadrę zarządzającą, ta praca jest dla Ciebie!

Zadania:
• Tworzenie raportów, dashboardów i metryk w Power BI;
• Automatyzacja procesów zbierania, konsolidacji i transformacji danych;
• Wsparcie analizy i wizualizacji danych oraz raportowania na poziomie dywizji i całego ZF;
• Ciągłe usprawnianie istniejących procesów, narzędzi i raportów;
• Współpraca z działami inżynieryjnymi, zarządzania projektami, finansami i HR;
• Komunikacja z zespołami z ZF na całym świecie (np. z USA, Chin, Niemiec, Wielkiej Brytanii).

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, finansów, ekonomii, matematyki lub pokrewne;
• Przynajmniej rok doświadczenia z narzędziami do raportowania (np. Power BI, QlikView lub Tableau);
• Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - na poziomie bardzo dobrym;
• Bardzo dobre zdolności analityczne i komunikacyjne oraz dociekliwość w rozwiązywaniu problemów;
• Bardzo dobra znajomość Excela (wraz z tabelami i wykresami przestawnymi oraz PowerQuery);
• Doświadczenie z VBA lub innym językiem programowania będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowymi zespole wspierającym strategiczne decyzje;
• Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
• Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
• Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
• Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
• Pakiet relokacyjny;
• Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej.

Be part of our ZF team as Analityk Danych and apply now!

Contact

ANNA ZYGMULKA-RESZKA

Job Segment: R&D, Network, Research, Technology