Administrator systemów - Zarządzanie podatnościami bezpieczeństwa IT

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 36381 Częstochowa, Poland

Opis stanowiska:

Jeżeli pracujesz jako administrator systemów IT lub produkcyjnych, automatyk przemysłowy i chciałbyś sprawdzić się w obszarze bezpieczeństwa IT, to stanowisko jest właśnie dla Ciebie. Do Twoich obowiązków będzie należało zarządzanie skanowaniem podatności oraz nakładaniem poprawek bezpieczeństwa. Będziesz współpracował z ekspertami i specjalistami w różnych działach organizacji w obszarze bezpieczeństwa i administracji systemami.

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie skanowania podatności infrastruktury IT za pomocą dostarczonego zestawu narzędzi.
  • Utrzymanie systemu i administracja narzędziem podatności
  • Oceny ryzyka , ustalanie priorytetów wykrytych luk w zabezpieczeniach wraz z harmonogramem działań naprawczych
  • Interakcja z wieloma globalnymi zespołami (np. Architektura bezpieczeństwa, zespoły aplikacyjne, zespoły infrastrukturalne, specjaliści ds. bezpieczeństwa itp)
  • Dostarczanie analiz podatności i generowanie raportów dla kadry zarządzającej i personelu odpowiedzialnego za system

Nasze wymagania:

  • Tytuł licencjata lub magistra informatyki/informatyki biznesowej/elektrotechniki/automatyki przemysłowe i pokrewnych
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze systemów operacyjnych Windows i/lub Linux (co najmniej 1 rok).
  • Podstawowa znajomość protokołów sieciowych (stos TCP/IP)
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B2
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i analitycznego myślenia

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w ocenie podatności bezpieczeństwa i procesach zarządzania poprawkami bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w narzędziach do skanowania podatności (Nessus, Qualys, itp.)
  • Dobra znajomość procesu instalowania poprawek w systemach Windows i Linux (SCCM, WSUS, Suse Manager, RedHat Satellite)
  • Analiza danych – doświadczenie operacyjne
  • Podstawowa znajomość architektury bezpieczeństwa IT

Be part of our ZF team as Administrator systemów - Zarządzanie podatnościami bezpieczeństwa IT and apply now!

Contact

SERGII POLISHCHUK

Job Segment: System Administrator, Linux, Network, Technology