Inżynier Oprogramowania - Integrator

Req ID 5394 Bielsko-Biala, Poland

ZF Friedrichshafen AG jest globalnym koncernem technologicznym z branży automotive. Firma zatrudnia 149 tysięcy pracowników w około 230 lokalizacjach w 40 krajach na świecie. Każdego roku inwestujemy ponad sześć procent wartości swojej sprzedaży w prace badawczo-rozwojowe.

Centrum Inżynieryjne w Bielsku-Białej jako samodzielna jednostka koncentruje się na projektowaniu systemów mechatronicznych, wytwarzaniu prototypów i przeprowadzaniu testów oraz walidacji akustycznych, mechanicznych oraz tworzeniu oprogramowania dla elektrycznych układów wspomagania kierownicy (EPS). Zatrudniamy obecnie około 170 osób.

Szukamy zdolnych inżynierów chcących dołączyć do rewolucji technologicznej w branży oprogramowania systemów samochodowych. Już teraz tworzymy przyszłość autonomicznych samochodów, zostań twórcą rozwiązań przyszłości. Poszukujemy osób z różnym poziomem wiedzy i doświadczenia od Juniora do Eksperta.

Twoje zadania:

  • Rozwój aplikacji dla systemów wbudowanych,
  • Nadzór oraz wspomaganie procesu integracji i testowania oprogramowania,
  • Administracja środowiska ciągłej integracji w oparciu o Jenkins lub podobny system,
  • Przygotowywanie i uruchamianie testów integracyjnych,
  • Komunikacja i praca w międzynarodowych zespołach.

    Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe, preferowanie kierunki: informatyka, elektronika, mechatronika lub pokrewne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość dowolnego języka programowania (preferowany C/C++),
  • Umiejętność logicznego myślenia, organizacji i pracy zespołowej,
  • Mile widziana wiedza dotycząca procesu powstawania oprogramowania.

    Oferujemy:
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania​ w przemyśle motoryzacyjnym,
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika,
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej,
    Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie), pakiet relokacyjny,
  • Stabilne warunki zatrudnienia, możliwość elastycznych godzin pracy i pracy zdalnej.

Be part of our ZF team as Inżynier Oprogramowania - Integrator and apply now!

Contact

JOANNA BECHER

(+48) 33 4856217

Job Segment: Engineer, R&D, R&D Engineer, Engineering, Research, Automotive