Młodszy Inżynier Oprogramowania C#

Location:

Bielsko-Biała, Śląskie , PL, 43-346

Req ID 24128

Inżynier zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój/przebudowę istniejącej aplikacji desktopowej  napisanej w C#.

Twoje zadania:

  • Analiza wymagań;
  • Implementacja;
  • Testy jednostkowe, wyszukiwanie i usuwanie błędów;
  • Tworzenie dokumentacji oprogramowania.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (Informatyka, Elektronika, Automatyka, itp.);
  • Znajomość C# lub C++ lub Python;
  • Znajomość zasad programowania obiektowego;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (B2);
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu;
  • Niekonfliktowość, umiejętność słuchania i przyjęcia cudzego punktu widzenia.

Mile widziane:

  • Znajomość problematyki systemów wbudowanych;
  • Zainteresowanie branżą samochodową.

Otrzymasz od nas:

  • Możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami branży motoryzacyjnej;
  • Szansę współpracy w międzynarodowym zespole;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie);
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w systemie hybrydowym.

Be part of our ZF team as Młodszy Inżynier Oprogramowania C# and apply now!

Contact

MATEUSZ ZAMORA

Job Segment: R&D, Network, Research, Technology