Kierownik Testów i Analiz

Location:

Bielsko-Biała, Śląskie , PL, 43-346

Req ID 40542 Bielsko-Biała, Poland

Centrum Inżynieryjne w Bielsku-Białej jako samodzielna jednostka koncentruje się na projektowaniu systemów mechatronicznych, wytwarzaniu prototypów i przeprowadzaniu testów oraz walidacji akustycznych, mechanicznych oraz tworzeniu oprogramowania dla elektrycznych układów wspomagania kierownicy (EPS). Zatrudniamy obecnie ponad 200 osób.

Zakres obowiązków:

•    Nadzór nad planem zleconych testów i analiz systemów układów kierowniczych i ich komponentów zgodnie z ustalonymi terminami i harmonogramami
•    Analiza zleceń oraz przydzielanie zadań, nadzór nad zgodnością wykonywanych testów
•    Zarządzanie zespołem inżynierów i techników, kompetencjami zespołu oraz rozwijanie zespołu
•    Zarządzanie dokumentacją procesową i powierzonym budżetem
•    Udział w rozwoju laboratorium oraz parku maszynowego
•    Spełnienie celów BHP i EKO
•    Zapewnienie spójności z lokalnym i globalnym Systemem Zarządzania Jakością

Nasze oczekiwania:

•    Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o profilu mechatronika, automatyka
•    Kilkuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej
•    Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•    Czynne prawo jazdy kat. B
•    Mile widziane doświadczenie obszarze badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej (laboratorium badawczo – rozwojowe, walidacja wyrobów, testy funkcjonalne, wytrzymałościowe, środowiskowe)

Oferujemy:
•    Możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami branży motoryzacyjnej
•    Szansę współpracy w międzynarodowym zespole
•    Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie, dodatek relokacyjny)
•    Stabilne warunki zatrudnienia, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w systemie hybrydowym (częściowo zdalnie)

Be part of our ZF team as Kierownik Testów i Analiz and apply now!

Contact

JOANNA BECHER

(+48) 33 4856217

Job Segment: R&D, Network, Research, Technology