Become our next FutureStarter

Are you ready to make an impact? ZF is looking for talented individuals to join our team. As a FutureStarter, you’ll have the opportunity to shape the future of mobility. Join us and be part of something extraordinary!

Inżynier procesu obróbczego

Country/Region:  PL
Location:

Bielsko-Biała, Śląskie, PL, 43-346

Req ID 69070 Bielsko-Biała, Poland

Twoje zadania jako Inżynier procesu obróbczego:

  • Analiza dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków, szczegółowych wymagań klienta.
  • Optymalizacja procesów oraz narzędzi obróbczych
  • Analiza możliwości skracania czasów cyklu oraz opracowywanie Wizualizacji Procesu Standardowego.
  • Opracowywanie, doskonalenie, zarządzanie dokumentacją procesową.
  • Współudział przy analizach wydajnościowych oraz tworzeniu AME, analiza dokumentacji technicznej, wsparcie zespołu nowych uruchomień podczas definiowania specyfikacji technicznych dla nowych maszyn oraz modyfikacji istniejących, a także udział w odbiorze technicznym maszyn i urządzeń.
  • Aktywny udział w analizach i działaniach mające na celu analizę przyczyn i uniemożliwienie powtarzania się problemów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru obróbki skrawaniem / metalurgii.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość procesów obróbczych: frezowanie, szlifowanie, obróbka cieplna
  • Doświadczenie w doborze narzędzi i parametrów obróbki
  • Znajomość sposobów doskonalenia procesów oraz optymalizacji produkcji oraz narzędzi.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej.
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System benefitów.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Be part of our ZF team as Inżynier procesu obróbczego and apply now!

Contact

Miron Pamuła

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Network, Technical Support, Engineer, Technology, Engineering