Młodszy Programista C

Location:

Łódź, Lodzkie, PL, 92-202

Req ID 22486 Lodz, Poland

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że podczas spokojnej jazdy samochodem spotkało Cię nagłe hamowanie? A może zastanawiasz się w jaki sposób działa adaptacyjny tempomat? Jeżeli interesujesz się w jaki sposób działa kamera lub radar w aucie, a przy okazji potrafisz programować w języku C, z nami masz szansę rozwijać dedykowane dla tych urządzeń algorytmy!
Jeżeli więc chcesz przyczyniać się do rozwoju zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy – dołącz do nas już dziś! Dzięki pracy z nami zrobisz coś dobrego.

Twoje zadania:
• Współtworzenie nowoczesnych systemów bezpieczeństwa i komfortu dla pojazdów samochodowych, przy pomocy języka C;
• Wprowadzanie własnych innowacyjnych pomysłów;
• Rozwijanie algorytmów służących zwiększaniu ochrony i komfortu użytkowników dróg na całym świecie;
• Zdobywanie wiedzy z obszaru automotive;
• Bardzo dobre warunki pracy oraz profesjonalny sprzęt;
• Praca w zespole doświadczonych inżynierów.

Twój profil:
• Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat;
• Dobra znajomość języka C i doświadczenie w programowaniu;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Zainteresowanie tematem branży automotive;
• Chęć do rozwoju swoich umiejętności.

Oferujemy:
• Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
• Kontakt z najnowszymi technologiami branży automotive;
• Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
• Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
• Elastyczne godziny rozpoczynania pracy oraz praca w formie hybrydowej;
• Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie);
• Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku.

Be part of our ZF team as Młodszy Programista C and apply now!

Contact

ANNA ZYGMULKA-RESZKA

Job Segment: R&D, Automotive, Research