Junior/Mid Software Integrator

Location:

Łódź, Lodzkie, PL, 92-202

Req ID 34040 Lodz, Poland

Centrum Inżynieryjne ZF w Łodzi poszukuje osób na stanowisko Junior/Mid Level SW Integrator. Jesteśmy częścią koncernu ZF – wiodącego producenta podzespołów samochodowych i systemów bezpieczeństwa. Integrator odpowiedzialny jest za integrację poszczególnych SW komponentów z większymi elementami oprogramowania aż do kompletnego zintegrowanego systemu zgodnego z projektem architektury. Jego zadania uwzględniają również weryfikację i zapewnienie, że elementy oprogramowania są zgodne z projektem architektury oraz spełniają normy jakości wymagane przez standardy branży Automotive.

Technologie:
•    Jenkins/Azure DevOps
•    Python
•    C-Embedded mile widziane
•    Bash/Shell
•    GIT

Twoje zadania:
•    Integracja oprogramowania zgodnie z architekturą;
•    Tworzenie skryptów wspomagających proces automatyzacji, budowania, walidacji oraz testowania oprogramowania;
•    Rozwój i utrzymanie systemów CI/CD;
•    Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych (USA, Niemcy, Azja).

Profil Kandydata:
•    Mile widziana znajomość języka C/C-Embedded oraz własne projekty;
•    Doświadczenie w użyciu języków skryptowych/automatyzacji budowania/testowania kodu;

•    Język angielski na komunikatywnym poziomie;
•    Znajomość zasad działania dowolnego systemu CI/CD, doświadczenie w użytkowaniu będzie mile widziane.

Oferujemy
•    Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze oprogramowania ADAS w przemyśle motoryzacyjnym;
•    Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
•    Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa, system MyBenefit;
•    Twórczy charakter pracy - autorskie koszty uzyskania przychodu;
•    Pakiet relokacyjny;
•    Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Be part of our ZF team as Junior/Mid Software Integrator and apply now!

Contact

MATEUSZ ZAMORA

Job Segment: R&D, Embedded, Network, Research, Technology, Automotive