Inżynier Zmian ds. Elektroniki w systemach hamulcowych

Location:

Łódź, Lodzkie, PL, 92-202 Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 15271

Twoje zadania:
•    Analiza techniczna ryzyka wpływu zmiany komponentów elektronicznych lub/ i procesu doskonalenia, w systemach hamulcowych, będącym w produkcji seryjnej
•    Analiza schematów, tworzenie planów testów,  analiza i dokumentowanie wyników testów
•    Wsparcie analiz ryzyka zmian komponentów wspólnych z innymi centrami R&D ZF, zajmującymi się systemami hamulcowymi
•    Wstępna analiza nowych i alternatywnych zamienników
•    Przegląd i konsolidacja powiązanych informacji w jednej bazie-systemie
•    Komunikacja i współpraca z pozostałymi jednostkami Globalnego Zespołu Zmian w układach hamulcowych, rozlokowanych w innych krajach Europy, Azji i USA

Profil kandydata:
•    Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: elektronika, mechatronika lub pokrewne
•    Doświadczenie w obszarze komponentów sterowników elektronicznych, „automotive” w szczególności
 - doświadczenie w zakresie dopuszczania pasywnych/ aktywnych komponentów elektronicznych (znajomość norm AEC-Q)
- doświadczenie w dziedzinie technologii komponentów elektronicznych (produkcja, jakość, testowanie)
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dobre umiejętności interpersonalne i samodzielność

Oferujemy:
•    Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
w przemyśle motoryzacyjnym
•    Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika
•    Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej
•    Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa, pakiet relokacyjny
•    Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz pracę w systemie hybrydowym (częściowo zdalnie)
•    Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich

Be part of our ZF team as Inżynier Zmian ds. Elektroniki w systemach hamulcowych and apply now!

Contact

JOANNA BECHER

(+48) 33 4856217

Job Segment: R&D, Network, Research, Automotive, Technology