Młodszy Tester Algorytmów

Location:

Łódź, Lodzkie, PL, 92-202

Req ID 17721 Lodz, Poland

Twoje zadania:
•    Analiza wymagań i dokumentacji technicznej;
•    Analiza kodu oprogramowania algorytmów w języku C;
•    Przygotowanie specyfikacji testów i implementacja przypadków testowych;
•    Przegląd wyników testów, dostarczanie raportów i utrzymywanie dokumentacji;
•    Wsparcie w generowaniu diagramów UML.

Wymagania:
•    Ukończone studia lub studenci ostatnich lat;
•    Podstawowe umiejętności programowania w C;
•    Umiejętność korzystania z narzędzi kontroli wersji;
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
•    Wysokie umiejętności interpersonalne i chęć do pracy zespołowej.

Mile widziane:
•    Doświadczenie w językach skryptowych (Python, Bash);
•    Znajomość technologii radarowej;
•    Znajomość zagadnień przetwarzania sygnałów.

Oferujemy:
•    Pakiet relokacyjny;
•    Dobre środowisko pracy;
•    Możliwości rozwoju kariery;
•    Elastyczne godziny pracy;
•    Praca w trybie hybrydowym (biuro / dom);
•    Praca w międzynarodowym zespole;
•    Pakiet dla pracowników - „My Benefit”, prywatna opieka medyczna;
•    Umowa o pracę z możliwością obniżenia podatku (podwyższone koszty uzyskania przychodu z tytułu praw autorskich).

Be part of our ZF team as Młodszy Tester Algorytmów and apply now!

Contact

ANNA ZYGMULKA-RESZKA

Job Segment: Testing, R&D, Research, Technology