Become our next FutureStarter

Are you ready to make an impact? ZF is looking for talented individuals to join our team. As a FutureStarter, you’ll have the opportunity to shape the future of mobility. Join us and be part of something extraordinary!

Materials Management Employee

Country/Region:  SK
Location:

Levice, NI, SK, 93401

Req ID 69263 Levice, Slovakia

Náplň práce:

  • zodpovednosť za nákup komponentov pre nové projekty
  • spracovávanie objednávok a rámcových zmlúv v SAP
  • vytvorenie a udržiavanie fungujúcej dodávateľskej línie
  • úzka spolupráca s centrálnou spoločnosťou v Nemecku
  • reportovanie vedúcemu nákupu

Požiadavky:

  • VŠ ekonomického alebo technického zamerania
  • aktívna znalosť programu SAP – výhodou
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • prax na obdobnej pozícii výhodou ale je vhodná aj pre absolventa
  • komunikačné zručnosti
  • flexibilita
  • tímový hráč

Ponúkame:

  • zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • príplatok na dopravu
  • 13. plat
  • 14. plat
  • vernostné
  • pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
  • ďalšie mimoriadne odmeny
  • nadštandardné lekárske prehliadky
  • výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • odborné školenia (aj v zahraničí)
  • konto pracovného času
  • ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov
  • mesačný dochádzkový bonus

Mesačná mzda od 1 850 €/brutto (vrátane základnej zložky mzdy* , prémií a bonusov). Finálna výška mzdy na tejto pozícii závisí od kvalifikácie a skúseností kandidáta.

*z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov:od 1 460 €

Be part of our ZF team as Materials Management Employee and apply now!

Contact

Lucia Karvašová

+421 36 629 4616

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Manager, SAP, ERP, Management, Technology