Become our next FutureStarter

Are you ready to make an impact? ZF is looking for talented individuals to join our team. As a FutureStarter, you’ll have the opportunity to shape the future of mobility. Join us and be part of something extraordinary!

Customer Service Quality Engineer NJ

Country/Region:  CZ
Location:

Hlavenec, Central Bohemian Region, CZ, 294 74

Req ID 68524 Hlavenec, Czech Republic

Koho hledáme?

Hledáme komunikativního člověka, který bude za společnost ZF prvním kontaktem pro naše zákazníky ve všech oblastech týkajících se kvality. Člověka, který se nezalekne denní komunikace v německém jazyce a který bude schopen přesně a včas přenést informace mezi zákazníkem a ZF.

Co bude Vaším úkolem?

  • Pravidelná komunikace se zákazníkem, řešení reklamací a požadavků
  • Vedení a řízení 8D procesu
  • Příprava návštěv zákazníků / auditů zákazníka, prezentací
  • Spolupráce na auditech
  • Zajišťování metodických činností, zpracování analýz

Požadavky:

  • min. 2 roky zkušeností v podobné pozici
  • SŠ/VŠ technického směru
  • NJ - úroveň B2, AJ výhodou
  • MS Office - uživatelská znalost, SAP výhodou
  • velkou výhodou jsou následující znalosti: orientace ve výkresové dokumentaci, 8D proces, metrologie, znalost ISO 9001, ISO IATF 16949, ISO 14001, ISO 18001/45001, Formel Q, FMEA
  • ŘP sk. B

Co nabízíme my?

  • zkrácenou pracovní dobu 37,5 hod./týden
  • pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod)
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus až 18 000 Kč (dle výsledků společnosti)
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1400,- Kč měsíčně
  • kvalitní dotované závodní stravování
  • věrnostní bonusy pro zaměstnance za odpracované roky, péči o zdraví (např. očkování proti chřipce), apod.

Be part of our ZF team as Customer Service Quality Engineer NJ and apply now!

Contact

Eva Gebas

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Quality Engineer, Quality Manager, SAP, ERP, Engineering, Customer Service, Quality, Technology